بروکرها

اسپانسر بروکرها شوید..!

وب سایت brokerha به عنوان بزرگترین مرجع بررسی بروکرهای فارکس و صرافی های ارز دیجیتال، هر ساله وقت زیادی را صرف مطالعه در یافتن بهترین کارگزارهای بازارهای مالی می کند. این وب سایت لیستی از نام‌های بهترین صرافی های ارز خارجی را جمع‌آوری می‌کند و به عنوان راهنمای انتخاب کارگزاران فارکس برای معاملات فارکس و CFD معرفی می‌کند. جهت درخواست اسپانسرینگ در وب سایت بروکرها با ما تماس بگیرید.

در صورت تمایل چنانچه بروکر یا صرافی هستید می توانید اطلاعات بروکر یا صرافی خود را در اختیار ما قرار دهید تا به صورت کاملا رایگان در بخش معرفی منتشر شود. همچنین هزینه تبلیغات بنر در سایت بروکرها به شرح زیر می باشد:

پلن 1

بنر قسمت هدر ماهیانه 200 دلار

پلن 2

تبلیغ در فوتر چسبان ماهیانه 150 دلار

پلن 3

نمایش بروکر در ابتدای صفحه اصلی با عنوان اسپانسر ماهیانه ۱۰۰ دلار (در این قسمت بروکرهای اسپانسر با توجه به امتیاز کاربران در ابتدای صفحه اول و در قسمت اسپانسر ها مرتب می شوند)

پلن 4

بنر قسمت سایدبار ماهیانه ۵۰ دلار

پلن 5

بنر بین پاراگراف مطالب ماهیانه ۵۰ دلار

نکته

در صورتی که بروکر دیگری همزمان با شما در هر یک از پلن ها درخواست تبلیغ داده باشد ، تبلیغ هر بروکر به صورت تصادفی تغییر می کند و تبلیغ شما به جای یک ماه به مدت دو ماه در سایت قرار خواهد گرفت ، این موضوع برای تعداد بروکرهای بیشتر نیز صدق می کند یعنی اگر فرضا ۴ بروکر تبلیغ همزمان داده باشند تبلیغ شما به جای ۱ ماه به مدت ۴ ماه در سایت قرار خواهد گرفت.

برای تبلیغات بیش از یکماه ۱۵٪ تخفیف در نظر گرفته می شود

رزرو