بروکرها
forex
بررسی بروکر inveslo
inveslo
5 نظر
3.8
سایت inveslo
با VPN

بررسی بروکر inveslo با 3 سال سابقه فعالیت | سایت اصلی اینوسلو

وجود یک بروکر حرفه ای و با کیفیت مانند اینوسلو مزایای زیادی را به همراه خواهد آورد و به همین دلیل تریدرها به استفاده از چنین بروکری تمایل بسیار زیادی نشان می دهند. inveslo با تیمی حرفه ای با سابقه ای بیشتر از دو دهه انجام عملیات مالی را برای معامله گران و سرمایه گذاران بازارهای مختلف مالی تسهیل می بخشد. با وجود این بروکر ریسک های زیادی از دوش کاربران ایرانی برداشته می شود و به سادگی می توانند در بازارهای مالی معتبری همچون فارکس به فعالیت بپردازند.

قصد داریم به بررسی بروکر اینوسلو به عنوان یکی از برترین بروکرهای دنیا بپردازیم. ابتدا بایستی بدانیم که اصلا بروکر به چه مفهوم است. بروکر در لغت به معنی واسط و در بازارهای مالی به واسطه های مالی اطلاق می گردد. یک بروکر به عنوان واسط بین خریدار و فروشنده قرار می گیرد و عملیات مالی بین طرفین را انجام می دهد. هر بروکر درصد خاصی از تراکنش انجام شده را به عنوان کمیسیون اخذ می نماید.

بیشتر بخوانید...
حداقل واریز :100 دلار
حداکثر اهرم:1:2000
تاسیس:2021
آدرس:
تماس:+448082734777
رگوله:financial commission
پلتفرم:MT4
جفت ارز فارکس:(62+) نماد
کریپتوکارنسی:(19+) نماد
CFD:(19+) نماد
خدمات به ایران:
ECN:
سواپ فری:
کپی ترید:
واریز:ریالی، رمزارزها، پرفکت مانی، ویزا و مستر کارت
برداشت:ریالی، رمزارزها، پرفکت مانی، ویزا و مستر کارت
Mohamadhassan tekie
Mohamadhassan tekie
5 ماه پیش

من چند وقتی هست تو حوزه ی فارکس فعالیت میکنم بروکر اینوسلو یک بروکر تازه تاسیس در بازار فارکس است که بیش از 300 ابزار معاملاتی را در اختیار کاربرانش قرار میدهد؛ این کارگزاری دارای رگوله FinCom است و به کاربران ایرانی خدمات ارائه میدهد.

reza Btc
reza Btc
9 ماه پیش

بروکری که رگوله بین المللی نداره و صرفا تو یک کمیسیون مالی مستقل اونم تو کشوری مثل قزاقستان ثبت شده چطور میشه بهش اعتماد کرد؟ امیدوارم اگر اشتباه میکنم دوستان منو تصحیح کنن

Z.z
Z.z
1 سال پیش

پشتیبانی بسیار خوب اسپرد خیلی کم

1363Yets
1 سال پیش

حساب ECN برای اسکلپ خیلی مناسب هست و در کمترین زمان میشه ترید با سود بشتت ترید رو

samurai fx
samurai fx
1 سال پیش

اسپردش خیلی کمه - عالی