بروکرها
forex
بررسی بروکر HYCM
HYCM
0 نظر
0
سایت HYCM
با VPN

بررسی بروکر HYCM با 47 سال سابقه فعالیت | سایت اصلی اچ وای سی ام

HYCM یکی از بروکرهای معتبر بازار فارکس است، که می توان با استفاده از آن در فارکس اقدام به سرمایه گذاری نمود. بروکر اچ وای سی ام بهترین بروکر معاملاتی ، hycm یکی از بهترین بروکرهایی است که برای انجام معامله در بازارهای مالی استفاده می شود. این بروکر به کاربران 3 نوع حساب ارائه می دهد که بتوانند با استفاده از آن ها، اقدام به انجام معامله در بازارهای مالی نمایند. حساب Raw، حساب Classic و حساب Fixed، حساب های بروکر HYCM هستند. 


حداقل سرمایه گذاری در این حساب های بروکر با یکدیگر متفاوت است. از این رو کاربران می توانند بسته به میزان سرمایه اولیه ای که دارند، اقدام به راه اندازی حساب بروکر اچ وای سی ام نمایند. لازم به ذکر است که تمامی حساب های بروکر HYCM اسلامی بوده و کاربران ایرانی می توانند از آن استفاده نمایند.  
در این بروکر بیش از 347 نماد معاملاتی وجود دارد. این نمادهای معاملاتی بسته به نوع حساب می تواند کمتر یا بیشتر باشد. پس کاربرانی که تمایل دارند در نمادهای متنوعی اقدام به سرمایه گذاری نمایند، باید حسابی انتخاب کنند که از نمادهای متنوع بسیاری پشتیبانی می‌کند. علاوه بر آن hycm از 60 نوع ارز دیجیتال نیز پشتیبانی می کند. کاربران می توانند بر روی رمز ارزها نیز سرمایه گذاری نمایند.

بیشتر بخوانید...
حداقل واریز :100 دلار
حداکثر اهرم:1:500
تاسیس:1977
آدرس:
تماس:+357 2524 5751
رگوله:FSA, CySEC, FCA, CIMA, DFSA, SFC
پلتفرم:MT4, MT5
جفت ارز فارکس:(40+) نماد
کریپتوکارنسی:(0+) نماد
CFD:(30+) نماد
خدمات به ایران:
ECN:
سواپ فری:
کپی ترید:
واریز:وبمانی، پرفکت‌مانی، بیت کوین، اسکریل، نتلر، ریالی
برداشت:وبمانی، پرفکت‌مانی، بیت کوین، اسکریل، نتلر، ریالی