بروکرها
forex
بررسی بروکر FXChoice
FXChoice
0 نظر
0
سایت FXChoice
با VPN

بررسی بروکر FXChoice با 14 سال سابقه فعالیت | سایت اصلی اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس ( FXchoice) یکی از بروکرهای شناخته شده در بازارهای مالی است، که از سال 2010 فعالیت خود را آغاز نموده و به کاربران خود خدمات ارائه می‌دهد، در میان انواع بروکرهایی که در بازارهای مختلف مالی مورد استفاده قرار می گیرند، نام بروکر اف ایکس چویس بسیار آشناست. این بروکر آمارهای بازخوردی از وب سایت های فعال را مورد بررسی قرار می دهد. علاوه بر آن باید بیان نماییم که این بروکر به خوبی قادر است از سرمایه های نقدی و پول معامله گران حفاظت نماید. زیرا از رگولاسیون های معتبری برخوردار بوده و خدمات مناسبی را به کاربران خود ارائه می دهد. 

بروکر اف ایکس چویس که فعالیت خود را از سال 2010 آغاز نموده است،  تحت رگولاتوری IFSC فعالیت می کند. حداقل میزان واریزی برای استفاده از این بروکر معادل 10 دلار است. کاربران می توانند از پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 در این بروکر استفاده کنند. همچنین آنها قادر هستند با استفاده از بروکر FXchoice واریز و برداشت ریالی، پرفکت مانی، تتر، وب مانی و بیتکوین انجام دهند. 

بیشتر بخوانید...
حداقل واریز :100 دلار
حداکثر اهرم:1:200
تاسیس:2010
آدرس:
تماس:۰۵۲۵۵۶۸۲۶۸۸۶۸
رگوله:IFSC, FSC
پلتفرم:MT4, MT5
جفت ارز فارکس:(35+) نماد
کریپتوکارنسی:(2+) نماد
CFD:(5+) نماد
خدمات به ایران:
ECN:
سواپ فری:
کپی ترید:
واریز:VISA, MasterCard, AstroPay, Bitcoin, ePayments, Ether/Ethereum, FasaPay, Neteller, PaySafe Card, PerfectMoney, Poli, Qiwi, Rapid Pay, Skrill, UnionPay
برداشت:Bitcoin, Ether/Ethereum, FasaPay, Neteller, PerfectMoney, Skrill