بروکرها
forex
بررسی بروکر Fibo Group
Fibo Group
3 نظر
2.3
سایت Fibo Group
با VPN

بررسی بروکر Fibo Group با 26 سال سابقه فعالیت | سایت اصلی فیبو گروپ

فیبوگروپ یکی از بروکرهای محبوب و برتر فارکس به شمار می رود، که کاربران از آن برای معامله در این بازار استفاده می کنند. بروکر فیبوگروپ (FiboGroup) یکی از بهترین و برترین بروکرهایی است که می توان از آن در بازار فارکس استفاده کرد. این بروکر فعالیت خود را از سال 1998 آغاز نموده است. بروکر فیبوگروپ موفق شده است مورد تایید کمیسیون اوراق بهادار و بورس قبرس قرار گیرد. از این رو کاربرانی که تمایل به استفاده این بروکر دارند، با اطمینان بیشتری آن را انتخاب می کنند. در اصل این بروکر در میان ایرانیان نیز محبوبیت بسیار بالایی دارد. 

بروکر FiboGroup از زبان فارسی پشتیبانی می کند و این مسئله توجه کاربران ایرانی را به خود جلب کرده است. تمامی استانداردهای بین المللی مالی و اداری در این بروکر رعایت شده است. زیرا رگولاتورها به صورت منظم این بروکر را پشتیبانی می کنند. کاربران تنها با داشتن سرمایه اولیه 300 دلاری می توانند از حساب های این بروکر استفاده کنند. 

بیشتر بخوانید...
حداقل واریز :1 دلار
حداکثر اهرم:1:1000
تاسیس:1998
آدرس:
تماس:+7 (727) 327-28-78
رگوله:CySec, FSC
پلتفرم:MT4, MT5, cTrader
جفت ارز فارکس:(41+) نماد
کریپتوکارنسی:(9+) نماد
CFD:(20+) نماد
خدمات به ایران:
ECN:
سواپ فری:
کپی ترید:
واریز:وب مانی، بیت پی، رادیوشار، رادیو فایننس، اسکریل، نتلر، ریالی
برداشت:وب مانی، بیت پی، رادیوشار، رادیو فایننس، اسکریل، نتلر، ریالی
ادیب ۲۰۲۳
6 ماه پیش

کلاه برداری فیبو گروپ: سه سال کار میکنم . اذرماه اکثر بروکرها به شرکتهای مختلف داده اند . پشتیبانی بسیار ضعیف که از بروکر و کامپیوتر چیزی نمیدانند. درگاه رایدو را به پروفایل همن اضافه کرده اند و میگویند قابل اعتماد ماست . و مبلغ ۱۲۰۰ دلار من قفل شده و درگاه قابل حذف نیست . گفتم وب مانی هم حساب من را یکسال قبل مسدود کرد. پشتیبانی ایرانی میگوید میتوانید با ما کار نکنید !!!

طاها سیدی
1 سال پیش

خیلی با قیمت‌ها بازی میکنه. اصلا نمیشه باهاش کار کرد.

Farshad Yarmo
Farshad Yarmo
2 سال پیش

پشتیبانی عالی، نرخ واریز برداشت خوب و سرعت بالا، حساب های متنوع عالی، کمیسون، اسپرد، سواپ پایین، البته بعضی حساب ها ندارن کمیسیون. سواپ.