بروکرها
forex
بررسی بروکر Errante
Errante
6 نظر
5
سایت Errante
با VPN

بررسی بروکر Errante با 6 سال سابقه فعالیت | سایت اصلی ارانته

ارانته یکی از جدیدترین بروکرهایی است که به کاربران بازارهای مالی عرضه شده است. بروکر Errante به دلیل خدمات ویژه موفق شده است در مدت کوتاهی به محبوبیت برسد. بروکر ارانته از جمله کارگزاری های با سابقه کم در بازارهای معاملاتی است. این کارگزاری از سال 2018 فعالیت خود را آغاز نموده است. اما در این مدت زمان کوتاه موفق شد توجه کاربران بسیار زیادی را به خود جلب کند. تنها چیزی که منجر می شود تا یک بروکر تازه کار بتواند توجه افراد زیادی را به خود جلب کند، خدمات و قابلیت های آن است. ارانته به دلیل پشتیبانی از زبان فارسی، در میان کاربران ایرانی نیز بسیار محبوبیت دارد. 

بروکر ارانته توسط رگوله های CYSEC و FSA نظارت می شود. این رگوله ها اعتبار ارانته را افزایش داده اند. حتی باید بگوییم کاربران به دلیل نظارت این رگوله ها، با خیال راحت بیشتری از این بروکر برای سرمایه گذاری استفاده می کنند. ارانته در کشور قبرس به ثبت رسیده است. این کشور بیشتر بروکرهایی که قدرتمند هستند و از سطح امنیتی بالایی برخوردار اند، به بازار عرضه کرده است. 

بیشتر بخوانید...
حداقل واریز :50 دلار
حداکثر اهرم:1:500
تاسیس:2018
آدرس:
تماس:+44 203 519 4635
رگوله:CySEC #383/20, FSA-S #SD038
پلتفرم:MT4, MT5,C-Trade
جفت ارز فارکس:(45+) نماد
کریپتوکارنسی:(14+) نماد
CFD:(75+) نماد
خدمات به ایران:
ECN:
سواپ فری:
کپی ترید:
واریز:peerfect Money, Advcash, BTC, ETH, XRP, USDT, ریالی
برداشت:Visa, MasterCard, Neteller, Sticpay, Skrill, PerfectMoney, Advcash, BTC, ETH, XRP, USDT, ریالی
Seyed Hamid Reza Moosavi
Seyed Hamid Reza Moosavi
14 ساعت پیش

من راضی هستم

Sepehr Asemani
Sepehr Asemani
1 سال پیش

یکی از بهترین کارگزرای هایی که به ایرانی ها خدمات میده ارانته است. من حدود سه ساله دارم باهاش کار میکنم واریز و برداشت ریالی ، واحد پشتیبانی هر دوتاش خیلی سریع پاسخگو هستن . اسپردهاش هم به نسبت شرایط حسابهاش خوب و معقوله من حتی تو زمان خبر و باز و بسته شدن بازار اسپردهاش با چند تا بروکر دیگه هم که کار میکنم مقایسه کردم تو چندین مورد برای ارانته بهتر هم بوده .

Melisa Fthi
Melisa Fthi
1 سال پیش

بنظر من یکی از بهترین بروکرهاست که به مشتریان ایرانی خدمات میده . و واریز و برداشت ریالی اش هم خیلی راحته هم مطمئن و منظمه .من دوساله باهاشون کار میکنم تا حالا هم هر سوالی داشتم پشتیبانی سریع بهم جواب داده من از عملکردشون خیلی راضی ام من با حسابهاش پرمیوم اش کار میکنم به نظرم اسپرداش خوب و منطقیه به خصوص که کمیسیون صفره. تو مقایسه با کارگزاریهای دیگه که من باهاشون کارکردم به نظر من ارانته از هشمون امتیازش بیشتره

آرین کهنسال
1 سال پیش

مشکلی تا بحال باهاش نداشتم. از سال اولی که اومد ایران حساب باز کردم در کنار چند بروکر دیگه و البته دیگه فکر نمی‌کنم بشه بهش گفت تازه وارد و امتحانش رو پس داده. بنظرم چند مزیت داره نسبت به بقیه. مارجین هجش صفره، اسپردش خوبه، واریز و برداشتش و پشتیبانی هم همینطور. کمیسیون هم برای حساب‌های با اسپرد پایینش خیلی کمتر از بقیه است. بعضی بروکرا ظاهرا اسپردشون پایینه اما با کمیسیون جبران میکنن اما ارانته حساب بدون کمیسیون هم داره.

نیما
1 سال پیش

مدت ۲ سال بدنبال بروکر خوب بودم و تقریبا همه رو تست کردم اخیرا باتوجه به مشکلات روبو اومدم ارانته. باید زودتر اینکارو میکردم. اسپرد قابل قبول بخصوص حساب VIP که استفاده میکنم. واریز و برداشت مناسب، پشتیبانی سریع. اخیرا هم که سی تریدر رو اضافه کردن که عالیه

مینا امامی
2 سال پیش

بهترینه